Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Laatste plaatsen busreis

Gepubliceerd op: woensdag 1 juni 2022
Komende zaterdag kan ons 1e elftal de 3e periodetitel binnenhalen, dan moeten ze wel winnen in en tegen Marle. Rond 13:00 uur vertrekken we vanuit Rijssen, de wedstrijd tegen MVV'69 is om 14:30 uur en rond 17:00 uur vertrekken we weer richting Rijssen. Kosten zijn 12 euro per persoon, voor jeugd is het de helft (6 euro), hier zitten enkele drankjes bij in namens de vereniging.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Geef je zo spoedig mogelijk op, er zijn nog slechts enkele plekken en VOL = VOL! Opgeven kan via jordy_vdmaat@hotmail.com

Vergeet niet het aantal personen en de namen erbij te vermelden.

Zaterdag graag gepast en contant betalen bij het ingaan van de bus.

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen