Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Gezocht: planner bardienst zaterdag

Gepubliceerd op: vrijdag 24 juni 2022
Wij zoeken iemand die de planning voor de bardienst op zaterdag op zich wil nemen vanaf het nieuwe seizoen. Iemand die de vele vrijwilligers kan inplannen op zaterdag tussen 8:30 en 20:00 uur. Meer informatie opvragen of aanmelden kan via bestuur@svrijssen.nl
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Op donderdagavond (Anja Hoevink), vrijdagavond VR25+/35+/45+ (Anja Hoevink) en zondags (Karen Schreuder) wordt de planning en bardienst al ingevuld. Op zaterdag deed Harry Mulder dat afgelopen seizoen, een seizoen langer dan gepland. We starten normaal met 1 persoon om 8:30 uur, vanaf 11:00 uur komt er een 2e persoon bij en vanaf 13:30 uur een derde persoon. Rond 17:00 uur bouwen we af naar 2 personen en na 19:00 uur is 1 persoon normaal voldoende. Bij extra drukte zal er extra kantinebezetting nodig zijn. 

Wij hebben al een grote groep die de bardiensten verzorgt, maar zoeken altijd extra vrijwilligers voor achter de bar! Je kan je hiervoor ook aanmelden als je 16 jaar of ouder bent via bestuur@svrijssen.nl 

Vele handen maken licht werk, dus meld je aan als vrijwilliger!

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen