Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Informatie- avond succesvol verlopen

Gepubliceerd op: maandag 12 december 2022
Afgelopen week was er een Informatieavond over het voorkomen en genezen van sportblessures aan alle jeugdleiders en trainers van onze vereniging. Deze avond werd georganiseerd door Fysio Bewust (Leon Kamphuis) en Podotherapie Reggestreek (Linda Ehrenhard)
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Het was een zeer interessante avond waarbij onder andere een aantal veelvoorkomende blessures bij de jeugd als onderwerp van gesprek naar voren kwamen, maar ook hoe belangrijk het is om je spieren goed warm te maken voordat je volledig gaat inspannen.

Op deze manier werden er dus handvatten aangereikt hoe hier mee om te gaan als je als leider/trainer constateert dat er bijvoorbeeld een verkeerde houding wordt gehanteerd bij een speler/speelster, en waar nodig wordt doorgestuurd naar bijvoorbeeld een fysiotherapeut of podotherapeut.

Een zeer boeiende en leerzame avond voor iedereen, dit zal zeker in de toekomst nog een vervolg gaan geven. 

Speciale dank gaat uit naar Leon Kamphuis en Linda Ehrenhard

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen