Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Zat 7 januari Snerttoernooi

Gepubliceerd op: zaterdag 17 december 2022
Vanaf 13:00 uur zal er zaterdag 7 januari bij s.v. Rijssen het jaarlijkse Snerttoernooi plaatsvinden. Een gezellig 4-tegen-4-toernooi, waarbij vele (niet-)leden elkaar de beste wensen zullen geven. Niet-voetballers zijn welkom voor een hapje en een drankje, uiteraard is er weer gratis snert in de kantine verkrijgbaar.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Het toernooi is bedoeld voor de oudste jeugd (JO19) en senioren, zowel leden als niet-leden mogen meedoen. Teams kunnen zich vanaf nu aanmelden via boothttt16@hotmail.com of via 06 11 17 14 36. Je mag met maximaal 7 spelers in een team zitten, je speelt in viertallen. 12:30 uur worden alle teams verwacht, 13:00 uur starten de wedstrijden.

Komt allen, zodat we er een gezellig eerste zaterdag van 2023 van kunnen maken!

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen