Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Vacature trainer 2e elftal

Gepubliceerd op: woensdag 7 juni 2023
s.v. Rijssen zoekt een trainer voor het komende seizoen voor onze 2e selectie. Hierbij staat teamontwikkeling en plezier voorop. Als trainer zijn er binnen s.v. Rijssen voldoende doorgroeimogelijkheden, waar we graag met jou een plan voor opstellen. Het doel is om stabiliteit te creëren en zoveel mogelijk spelers het juiste platform geven waar plezier, leren en presteren hand in hand gaan. Samenwerking met het eerste elftal en door ontwikkelen spelers en team staat centraal.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

Een trainer bij s.v. Rijssen is gedreven, geduldig doelgericht en betrokken. Gaat graag een uitdaging aan en brengt plezier en passie samen en blijft zichzelf uitdagen. Werkt samen met andere trainers en heeft voorbeeldfunctie binnen en buiten de vereniging richting spelers en andere trainers.

Profiel:

-Je bent in bezit van minimaal UEFA C of bent bereid om deze te halen.

-Je bent bewust bezig met ontwikkeling van je spelers en met je eigen ontwikkeling.

-Je brengt plezier en weet jongens op de juiste manier te raken.

-Je hebt een eigen visie op voetballen.

 

Taken en verantwoordelijkheden:

-Je verzorgt doordeweeks de training en de coaching.

-Je bent verantwoordelijk voor een creëren van een goed sportklimaat voor onze jongens.

-Je werkt nauw samen met trainers eerste selectie.

 

Wij bieden:

-Een omgeving waarin je jezelf kunt ontwikkelen.

-Begeleiding en ondersteuning op voetbaltechnisch, pedagogisch en fysiek gebied.

-Een marktconforme vergoeding.

-Ruimte voor eigen initiatieven en ideeën.

-Een kledingpakket.

Heb je interesse, laat dit dan weten per mail via tc@svrijssen.nl

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen