Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Gerwin Hendrikse naar s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: zaterdag 10 juni 2023
Na een goed gesprek met de trainers en TC heeft Gerwin Hendrikse besloten dat hij naar s.v. Rijssen komt. Na heel wat mooie jaren in het tweede bij Enter Vooruit was het tijd voor een nieuwe uitdaging.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

“Na heel wat mooie jaren in het tweede te hebben gespeeld en mijn beste seizoenen onder leiding van Martijn Veenhoven, verwacht ik bij s.v. Rijssen met Bjorn Hodes en Gerald Zandvoort vergelijkbare trainers te treffen. Sociaal zijn ze goed, weten er een elftal van te maken, halen het beste uit iedereen en dat is wat ik zoek. Ik hoop hier het plezier in voetbal weer terug te vinden wat ik afgelopen seizoen heb gemist" aldus Gerwin zelf.

Welkom bij de club, veel plezier en succes gewenst!

Bestuur en TC s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen