Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Aaron Letsoin naar s.v. Rijssen

Gepubliceerd op: vrijdag 22 maart 2024
De vierde versterking voor komend seizoen is bekend, welkom Aaron Letsoin!
Lees verder onder de foto
Blog Details Image
Aaron (21) speelt het huidige seizoen bij Excelsior’31 onder 23.

Aaron: “Mijn ambitie is om in een eerste elftal te spelen en het liefste met Rijssense jongens, daarom ga ik komend seizoen naar s.v. Rijssen. Na een mooie tijd bij Excelsior’31 is het tijd om afscheid te nemen. Bij s.v. Rijssen hoop ik het team te kunnen helpen met de ambities die er zijn. Het totaalplaatje klopt voor mij en ik denk dat we met de nieuwe selectie en trainersstaf mee kunnen doen voor de prijzen. Ik zie jullie na de zomer op sportpark ”t Opbroek” 

Wij wensen Aaron veel plezier en succes toe!
 
Technische Commissie s.v. Rijssen

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen