Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen

Zaalvoetballers gezocht

Gepubliceerd op: dinsdag 21 april 2020
s.v. Rijssen heeft een zaalvoetbalteam, echter zoeken we met spoed nieuwe spelers. Van het huidige team gaan drie spelers (Battista Labobar, Arnout Kamphuis en Jan Mark Lankamp) door, mits er minimaal vijf spelers bijkomen.
Lees verder onder de foto
Blog Details Image

We spelen onze thuiswedstrijden op maandagavond om 21:00 uur in de Reggehal. Je speelt 5-tegen-5 en twee wissels per wedstrijd is geen overbodige luxe. Per wedstrijd proberen we dus met zeven spelers weg te gaan, maar niet iedereen kan altijd dus we willen minimaal acht spelers in het team. Uitwedstrijden variëren van speelavond en tijdstip en wordt pas bekend bij de indeling door de KNVB.

 

Lijkt het je wat om zaalvoetbal bij s.v. Rijssen te spelen, meld je dan via info@svrijssen.nl

...

Wij zijn trots op onze sponsoren

Bandwerk merkenbouwers: Trotse media partner van s.v. Rijssen